OHD1-110M
KEMETKEMET
OHD1-110M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OHD1-110M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua SENSOR TEMP 110C 6W MAKE
Ngā Rauemi: OHD1-110M.pdf
500 pcs
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OHD1-110M
Tau Wae OHD1-110M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga SENSOR TEMP 110C 6W MAKE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26378 pcs Pepa Raraunga OHD1-110M.pdf
Te manawanui - Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Huringa Tae 230°F (110°C) Nga huringa huri -
Raupapa OHD™ Thermal Guard Tautuhi Tae -
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-12127
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakatauranga onamata - DC 0.3A (110V) Whakatauranga onamata - AC 0.3A (110V)