MPLCH0740L1R5
KEMETKEMET
MPLCH0740L1R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLCH0740L1R5
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 11.1A 9 MOHM SMD
Ngā Rauemi: MPLCH0740L1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLCH0740L1R5
Tau Wae MPLCH0740L1R5 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 11.1A 9 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189137 pcs Pepa Raraunga MPLCH0740L1R5.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.264" W (7.80mm x 6.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MPLCH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 399-10978-2 Tae Mahi -20°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 11.1A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Whakatauranga onamata 11.1A
I teie nei - Maama 10.8A