MPCH1250L1R5
KEMETKEMET
MPCH1250L1R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPCH1250L1R5
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: MPCH1250L1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPCH1250L1R5
Tau Wae MPCH1250L1R5 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73503 pcs Pepa Raraunga MPCH1250L1R5.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.563" L x 0.492" W (14.30mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MPCH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 399-10974-2 Tae Mahi -20°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Inductor 21A 2.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 21A
I teie nei - Maama 21A