M551B828M006AT
KEMETKEMET
M551B828M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M551B828M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Ngā Rauemi: M551B828M006AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 182 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 182 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M551B828M006AT
Tau Wae M551B828M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182 pcs Pepa Raraunga M551B828M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm Te kaha 8200µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M5520 SL005
M5520 SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 20AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 4677 pcs
Tikiake: M5520 SL005.pdf
RFQ
M551B828M006AG
M551B828M006AG
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
I roto i te taonga: 226 pcs
Tikiake: M551B828M006AG.pdf
RFQ
M5520 SL002
M5520 SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 20AWG SHLD 500'
I roto i te taonga: 4102 pcs
Tikiake: M5520 SL002.pdf
M551B828M006AH
M551B828M006AH
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 219 pcs
Tikiake: M551B828M006AH.pdf
M5521 SL001
M5521 SL001
Whakaahuatanga: CABLE 15COND 20AWG SHLD 1000'
Tikiake: M5521 SL001.pdf
M551B828M006AA
M551B828M006AA
I roto i te taonga: 181 pcs
Tikiake: M551B828M006AA.pdf
M551B828M006AS
M551B828M006AS
I roto i te taonga: 201 pcs
Tikiake: M551B828M006AS.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 20AWG SHLD 1000'
Tikiake: M5520 SL001.pdf
M551B828K006AT
M551B828K006AT
I roto i te taonga: 197 pcs
Tikiake: M551B828K006AT.pdf
M551B828K006AS
M551B828K006AS
I roto i te taonga: 195 pcs
Tikiake: M551B828K006AS.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 15COND 20AWG SHLD 500'
Tikiake: M5521 SL002.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 15COND 20AWG SHLD 100'
Tikiake: M5521 SL005.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel