M551B687K030AS
KEMETKEMET
M551B687K030AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M551B687K030AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 680UF 30V CHA MNT
Ngā Rauemi: M551B687K030AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 218 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 218 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M551B687K030AS
Tau Wae M551B687K030AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 680UF 30V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 218 pcs Pepa Raraunga M551B687K030AS.pdf
Putanga - Kua tohua 30V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 30V M55 Module 25 mOhm Te kaha 680µF