M550B828M006AT
KEMETKEMET
M550B828M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M550B828M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Ngā Rauemi: M550B828M006AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 225 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 225 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M550B828M006AT
Tau Wae M550B828M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225 pcs Pepa Raraunga M550B828M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm Te kaha 8200µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M5511 SL001
M5511 SL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 22AWG SHLD 1000'
I roto i te taonga: 5787 pcs
Tikiake: M5511 SL001.pdf
RFQ
M550B828M006AA
M550B828M006AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
I roto i te taonga: 224 pcs
Tikiake: M550B828M006AA.pdf
RFQ
M5511 SL002
M5511 SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 22AWG SHLD 500'
I roto i te taonga: 4090 pcs
Tikiake: M5511 SL002.pdf
M550B828K006AT
M550B828K006AT
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 185 pcs
Tikiake: M550B828K006AT.pdf
M5511 SL005
M5511 SL005
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 22AWG SHLD 100'
Tikiake: M5511 SL005.pdf
M550B828M006AH
M550B828M006AH