M550B757M075BT
KEMETKEMET
M550B757M075BT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M550B757M075BT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT
Ngā Rauemi: M550B757M075BT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 195 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 195 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M550B757M075BT
Tau Wae M550B757M075BT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195 pcs Pepa Raraunga M550B757M075BT.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 750µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 20 mOhm Te kaha 750µF