M550B418K006AT
KEMETKEMET
M550B418K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M550B418K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 4100UF 6V CHA MNT
Ngā Rauemi: M550B418K006AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M550B418K006AT
Tau Wae M550B418K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 4100UF 6V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga M550B418K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.453" (11.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.445" (11.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz Te kaha 4100µF