LDEEF4100JA5N00
KEMETKEMET
LDEEF4100JA5N00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDEEF4100JA5N00
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 100VDC 4030
Ngā Rauemi: LDEEF4100JA5N00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDEEF4100JA5N00
Tau Wae LDEEF4100JA5N00 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 100VDC 4030 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78743 pcs Pepa Raraunga LDEEF4100JA5N00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.311" W (10.50mm x 7.90mm) Raupapa LDE
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4030 (10276 Metric) Ētahi Ingoa 399-6429-2
DEEF4100JA5N00
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 4030 (10276 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono Automotive