LDEDA2330KA0N00
KEMETKEMET
LDEDA2330KA0N00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDEDA2330KA0N00
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 1206
Ngā Rauemi: LDEDA2330KA0N00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDEDA2330KA0N00
Tau Wae LDEDA2330KA0N00 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189260 pcs Pepa Raraunga LDEDA2330KA0N00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm) Raupapa LDE
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-12861-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Automotive