LDECB2330KA0N00
KEMETKEMET
LDECB2330KA0N00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDECB2330KA0N00
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 50VDC 1210
Ngā Rauemi: LDECB2330KA0N00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDECB2330KA0N00
Tau Wae LDECB2330KA0N00 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 50VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5048 pcs Pepa Raraunga LDECB2330KA0N00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Raupapa LDE
Ratonga AEC-Q200 Packaging -
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa DECB2330KA0N00
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Automotive