LDBAA2330GC5N0
KEMETKEMET
LDBAA2330GC5N0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDBAA2330GC5N0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 2% 16VDC 1206
Ngā Rauemi: LDBAA2330GC5N0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDBAA2330GC5N0
Tau Wae LDBAA2330GC5N0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 2% 16VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149357 pcs Pepa Raraunga LDBAA2330GC5N0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±2% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm) Raupapa LDB
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-6385-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono General Purpose