L1GN40C474KA04
KEMETKEMET
L1GN40C474KA04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L1GN40C474KA04
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua KPS-MCC SMPS STACK CC4 470NF 500
Ngā Rauemi: 1.L1GN40C474KA04.pdf2.L1GN40C474KA04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L1GN40C474KA04
Tau Wae L1GN40C474KA04 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga KPS-MCC SMPS STACK CC4 470NF 500 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1601 pcs Pepa Raraunga 1.L1GN40C474KA04.pdf2.L1GN40C474KA04.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.440" W (10.16mm x 11.18mm) Raupapa KPS-MCC
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Stacked DIP, 8 Lead Ētahi Ingoa 399-16384
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.16mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.490" (12.45mm)
Ngā āhuatanga Low ESL (Stacked), High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Stacked DIP, 8 Lead Te kaha 0.47µF