L0805B2R2MDWLT
KEMETKEMET
L0805B2R2MDWLT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0805B2R2MDWLT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Ngā Rauemi: L0805B2R2MDWLT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0805B2R2MDWLT
Tau Wae L0805B2R2MDWLT Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 416342 pcs Pepa Raraunga L0805B2R2MDWLT.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-DWL
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-17725-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 0805 (2012 Metric)