L0603C4N7SRMST
KEMETKEMET
L0603C4N7SRMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0603C4N7SRMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7NH 300MA 160 MOHM
Ngā Rauemi: L0603C4N7SRMST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0603C4N7SRMST
Tau Wae L0603C4N7SRMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7NH 300MA 160 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1533955 pcs Pepa Raraunga L0603C4N7SRMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-RMS
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9574-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 4.7nH Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 300mA