L0603C100KSMST
KEMETKEMET
L0603C100KSMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0603C100KSMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 5MA 2.55 OHM SMD
Ngā Rauemi: L0603C100KSMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0603C100KSMST
Tau Wae L0603C100KSMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 5MA 2.55 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 985019 pcs Pepa Raraunga L0603C100KSMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa L-SMS
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9563-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 17MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 2.55 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.55 Ohm Max Whakatauranga onamata 5mA