L0603B3R3MPWFT
KEMETKEMET
L0603B3R3MPWFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0603B3R3MPWFT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua INDUCTORPOWER LINE 0603 3.3H 20%
Ngā Rauemi: L0603B3R3MPWFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0603B3R3MPWFT
Tau Wae L0603B3R3MPWFT Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 511375 pcs Pepa Raraunga L0603B3R3MPWFT.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-PWF
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 399-17773-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 130mA I teie nei - Maama -