L0402C10NJRMST
KEMETKEMET
L0402C10NJRMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0402C10NJRMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 300MA 310 MOHM
Ngā Rauemi: L0402C10NJRMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0402C10NJRMST
Tau Wae L0402C10NJRMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 300MA 310 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1620730 pcs Pepa Raraunga L0402C10NJRMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-RMS
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9556-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 10nH Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.3GHz Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 310 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 300mA