KJN472MS63GAAAA
KEMETKEMET
KJN472MS63GAAAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJN472MS63GAAAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua KJN SFTY X1-440 Y1-400 CERAMIC S
Ngā Rauemi: 1.KJN472MS63GAAAA.pdf2.KJN472MS63GAAAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJN472MS63GAAAA
Tau Wae KJN472MS63GAAAA Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 151542 pcs Pepa Raraunga 1.KJN472MS63GAAAA.pdf2.KJN472MS63GAAAA.pdf
Putanga - Kua tohua 440VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa KJN
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-17505
JN472MS63GAAAAKPLP
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 4700pF