HT55AN103GN
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HT55AN103GN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 25V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: HT55AN103GN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HT55AN103GN
Tau Wae HT55AN103GN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1896 pcs Pepa Raraunga HT55AN103GN.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Raupapa HT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HT55BB562KN
HT55BB562KN
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 5600PF 50V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 1990 pcs
Tikiake: HT55BB562KN.pdf
RFQ
HT507
HT507
Kaihanga: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga: IC MUX ANALOG 8-CH DUAL 28-DIP
I roto i te taonga: 207 pcs
Tikiake: HT507.pdf
RFQ
HT506
HT506
Whakaahuatanga: IC MUX ANLG 16-CH SINGLE 28-DIP
I roto i te taonga: 202 pcs
Tikiake: HT506.pdf
HT5-YEL
HT5-YEL
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: LED YELLOW PC MOUNT
I roto i te taonga: 63958 pcs
Tikiake: HT5-YEL.pdf
HT5761ARP
HT5761ARP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIAC 30-34V 2A DO35
Tikiake: HT5761ARP.pdf
HT5761
HT5761
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIAC 28-36V 2A DO35