FM0V224ZF
KEMETKEMET
FM0V224ZF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FM0V224ZF
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAPACITOR 0.22F 3.5V RADIAL
Ngā Rauemi: FM0V224ZF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FM0V224ZF
Tau Wae FM0V224ZF Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAPACITOR 0.22F 3.5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83813 pcs Pepa Raraunga FM0V224ZF.pdf
Putanga - Kua tohua 3.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.413" L x 0.256" W (10.50mm x 6.50mm)
Raupapa FM Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13104
USCFM00V224Z00
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 220mF (EDLC) Supercapacitor 3.5V Radial 100 Ohm 1000 Hrs @ 70°C
Te kaha 220mF