FLLE2400APVI1
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLLE2400APVI1
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
Ngā Rauemi: FLLE2400APVI1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 157 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLE2400APVI1
Tau Wae FLLE2400APVI1 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157 pcs Pepa Raraunga FLLE2400APVI1.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1200V (1.2kV) Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa FLLE2
Ētahi Ingoa 399-16599
LLE2400APVI1
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi -
Pepa Tae DC I teie nei 400A