FLLD3400APXI1
KEMETKEMET
FLLD3400APXI1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLLD3400APXI1
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 400A CHASS
Ngā Rauemi: FLLD3400APXI1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 161 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 161 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLD3400APXI1
Tau Wae FLLD3400APXI1 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 400A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161 pcs Pepa Raraunga FLLD3400APXI1.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect Raupapa FLLD3
Ētahi Ingoa LLD3400APXI1 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 400A