FLLD3130AMHT6
KEMETKEMET
FLLD3130AMHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLLD3130AMHT6
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 130A CHASS MNT
Ngā Rauemi: FLLD3130AMHT6.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 262 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLD3130AMHT6
Tau Wae FLLD3130AMHT6 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 130A CHASS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262 pcs Pepa Raraunga FLLD3130AMHT6.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 530V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 305V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FLLD3
Ētahi Ingoa 399-14774 Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 130A Whirihoranga Single Stage