F863RT106K310Z
KEMETKEMET
F863RT106K310Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F863RT106K310Z
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL
Ngā Rauemi: F863RT106K310Z.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F863RT106K310Z
Tau Wae F863RT106K310Z Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28782 pcs Pepa Raraunga F863RT106K310Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Raupapa F863
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-14816
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.776" (45.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression