F863DN684K310Z
KEMETKEMET
F863DN684K310Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F863DN684K310Z
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
Ngā Rauemi: F863DN684K310Z.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F863DN684K310Z
Tau Wae F863DN684K310Z Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206052 pcs Pepa Raraunga F863DN684K310Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Raupapa F863
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-14808
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.732" (18.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.68µF