F840FV335M275C
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F840FV335M275C
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 20% 760VDC RADIAL
Ngā Rauemi: F840FV335M275C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
432 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F840FV335M275C
Tau Wae F840FV335M275C Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 760VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48076 pcs Pepa Raraunga F840FV335M275C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 760V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 1.181" W (31.50mm x 30.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 275V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono EMI, RFI Suppression