F464FN823J2K5Z
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F464FN823J2K5Z
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 2.5KVDC RAD
Ngā Rauemi: F464FN823J2K5Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
920 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F464FN823J2K5Z
Tau Wae F464FN823J2K5Z Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 2.5KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58632 pcs Pepa Raraunga F464FN823J2K5Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2500V (2.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 900V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.689" W (31.50mm x 17.50mm) Raupapa F464
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q7782096
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.102" (28.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 900V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono High Pulse, DV/DT