F115PL104J050V
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F115PL104J050V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 2220
Ngā Rauemi: F115PL104J050V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F115PL104J050V
Tau Wae F115PL104J050V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64395 pcs Pepa Raraunga F115PL104J050V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 30V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa GMC
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.1µF