ESU107M200AM7AA
KEMETKEMET
ESU107M200AM7AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESU107M200AM7AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 200V T/H
Ngā Rauemi: ESU107M200AM7AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESU107M200AM7AA
Tau Wae ESU107M200AM7AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 200V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115142 pcs Pepa Raraunga ESU107M200AM7AA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ESU Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.12A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-15753
SU107M200AM7AAKPLP
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose