EST338M035AN2AA
KEMETKEMET
EST338M035AN2AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EST338M035AN2AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EST338M035AN2AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EST338M035AN2AA
Tau Wae EST338M035AN2AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60127 pcs Pepa Raraunga EST338M035AN2AA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa EST Ripple Current @ Low Frequency 3.165A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6617
ST338M035AN2AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.496" (38.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 14 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose