ESK106M063AC3FA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK106M063AC3FA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 63V THRUHOLE
Ngā Rauemi: ESK106M063AC3FA.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK106M063AC3FA
Tau Wae ESK106M063AC3FA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 63V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS