ESH108M050AL4AA
KEMETKEMET
ESH108M050AL4AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESH108M050AL4AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ESH108M050AL4AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESH108M050AL4AA
Tau Wae ESH108M050AL4AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148367 pcs Pepa Raraunga ESH108M050AL4AA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESH Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.219A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6556
SH108M050AL4AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESH108M035AL3AA
ESH108M035AL3AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
I roto i te taonga: 339461 pcs
Tikiake: ESH108M035AL3AA.pdf
RFQ
ESH157M450AN7AA
ESH157M450AN7AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 450V T/H
I roto i te taonga: 53416 pcs
Tikiake: ESH157M450AN7AA.pdf
RFQ
ESH1B M2G
ESH1B M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC