ESG226M400AM5AA
KEMETKEMET
ESG226M400AM5AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESG226M400AM5AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: ESG226M400AM5AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESG226M400AM5AA
Tau Wae ESG226M400AM5AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132671 pcs Pepa Raraunga ESG226M400AM5AA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ESG Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 399-6539
SG226M400AM5AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1 Ohm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESG336M450AM2AA
ESG336M450AM2AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 82520 pcs
Tikiake: ESG336M450AM2AA.pdf
RFQ
ESG226M400AL4AA
ESG226M400AL4AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL