ESC477M025AH2EA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESC477M025AH2EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.ESC477M025AH2EA.pdf2.ESC477M025AH2EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESC477M025AH2EA
Tau Wae ESC477M025AH2EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS