ERP610W472MEF0
KEMETKEMET
ERP610W472MEF0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERP610W472MEF0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 760VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ERP610W472MEF0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERP610W472MEF0
Tau Wae ERP610W472MEF0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 760VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141217 pcs Pepa Raraunga ERP610W472MEF0.pdf
Putanga - Kua tohua 760VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm) Raupapa ERP610
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13592
C838EF472M760A
ERP610VH4470MEF0
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 56 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial Te kaha 4700pF