EE2-4.5TNU
KEMETKEMET
EE2-4.5TNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EE2-4.5TNU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EE2-4.5TNU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3360 pcs
6720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EE2-4.5TNU
Tau Wae EE2-4.5TNU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60478 pcs Pepa Raraunga EE2-4.5TNU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EE2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 399-11050-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 2ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 31.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EE2-4.5SNUX
EE2-4.5SNUX
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 76036 pcs
Tikiake: EE2-4.5SNUX.pdf
RFQ
EE2-5ND
EE2-5ND
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 5866 pcs
Tikiake: EE2-5ND.pdf
RFQ
EE2-4.5TNU-L
EE2-4.5TNU-L
Tikiake: EE2-4.5TNU-L.pdf
EE2-4.5SNUH
EE2-4.5SNUH
Tikiake: EE2-4.5SNUH.pdf
EE2-4.5SNUX-L
EE2-4.5SNUX-L
Tikiake: EE2-4.5SNUX-L.pdf
EE2-4.5TNUH
EE2-4.5TNUH
Tikiake: EE2-4.5TNUH.pdf
EE2-4.5SNU-L
EE2-4.5SNU-L
Tikiake: EE2-4.5SNU-L.pdf
EE2-4.5TNUX-L
EE2-4.5TNUX-L
Tikiake: EE2-4.5TNUX-L.pdf
EE2-4.5SNU
EE2-4.5SNU
Tikiake: EE2-4.5SNU.pdf
EE2-4.5SNUH-L
EE2-4.5SNUH-L
Tikiake: EE2-4.5SNUH-L.pdf
EE2-4.5TNUH-L
EE2-4.5TNUH-L
Tikiake: EE2-4.5TNUH-L.pdf
EE2-4.5TNUX
EE2-4.5TNUX
Tikiake: EE2-4.5TNUX.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel