EE2-24SNUH
KEMETKEMET
EE2-24SNUH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EE2-24SNUH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EE2-24SNUH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EE2-24SNUH
Tau Wae EE2-24SNUH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46998 pcs Pepa Raraunga EE2-24SNUH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EE2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 5.76 kOhms Kohikohi Miihini 100 mW
Kohikohi Kei te Aukati 4.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EE2-24NUX-L
EE2-24NUX-L
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 75909 pcs
Tikiake: EE2-24NUX-L.pdf
RFQ
EE2-3NU
EE2-3NU
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 69459 pcs
Tikiake: EE2-3NU.pdf
RFQ
EE2-24SNUH-L
EE2-24SNUH-L
Tikiake: EE2-24SNUH-L.pdf
EE2-24NUH
EE2-24NUH
Tikiake: EE2-24NUH.pdf
EE2-24SNU
EE2-24SNU