EC2-4.5TNU
KEMETKEMET
EC2-4.5TNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EC2-4.5TNU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EC2-4.5TNU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3360 pcs
6720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EC2-4.5TNU
Tau Wae EC2-4.5TNU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57008 pcs Pepa Raraunga EC2-4.5TNU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EC2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 399-11047-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 2ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 31.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EC2-9NU
EC2-9NU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 5298 pcs
Tikiake: EC2-9NU.pdf
RFQ
EC2-25
EC2-25
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM EJECTOR HEADER CAP
I roto i te taonga: 85625 pcs
Tikiake:
RFQ
EC2-5NU
EC2-5NU
Kaihanga: KEMET
Tikiake: EC2-5NU.pdf
EC2-5TNU
EC2-5TNU
Tikiake: EC2-5TNU.pdf
EC2-3NU
EC2-3NU