EC2-12TNU
KEMETKEMET
EC2-12TNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EC2-12TNU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EC2-12TNU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3360 pcs
6720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EC2-12TNU
Tau Wae EC2-12TNU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77827 pcs Pepa Raraunga EC2-12TNU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EC2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 399-11031-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 2ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EC2-12SNU
EC2-12SNU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 89654 pcs
Tikiake: EC2-12SNU.pdf
RFQ
EC2-15
EC2-15
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM EJECTOR HEADER CAP
I roto i te taonga: 92612 pcs
Tikiake:
RFQ
EC2-14
EC2-14
Kaihanga: Samtec, Inc.
Tikiake:
EC2-12ND
EC2-12ND
Kaihanga: KEMET
Tikiake: EC2-12ND.pdf
EC2-18
EC2-18
EC2-16
EC2-16
EC2-12
EC2-12
EC2-13
EC2-13
EC2-11
EC2-11
EC2-17
EC2-17
Whakaahuatanga: EJECTOR 2MM HEADER CAP
Tikiake: EC2-17.pdf
EC2-12NU
EC2-12NU
Tikiake: EC2-12NU.pdf
EC2-10
EC2-10
Tikiake: EC2-10.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel