EB2-12TNU-L
KEMETKEMET
EB2-12TNU-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EB2-12TNU-L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: EB2-12TNU-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EB2-12TNU-L
Tau Wae EB2-12TNU-L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67243 pcs Pepa Raraunga EB2-12TNU-L.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EB2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EB2-24NU
EB2-24NU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 73193 pcs
Tikiake: EB2-24NU.pdf
RFQ
EB2-12SNU-L
EB2-12SNU-L
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 71790 pcs
Tikiake: EB2-12SNU-L.pdf
RFQ
EB2-12TNU
EB2-12TNU
Tikiake: EB2-12TNU.pdf
EB2-3NU-L
EB2-3NU-L
Tikiake: EB2-3NU-L.pdf
EB2-3NU
EB2-3NU