CWR11FH336JB
KEMETKEMET
CWR11FH336JB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11FH336JB
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 5% 10V 2917
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11FH336JB
Tau Wae CWR11FH336JB Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 5% 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27000 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±5% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa CWR11FH336JB-MIL
T492D336J010BH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm Te kaha 33µF