CKR11BX331KP
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKR11BX331KP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKR11BX331KP
Tau Wae CKR11BX331KP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63897 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39014, CKR11
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa C114T331K1X5CP
CKR11BX331KP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial Te kaha 330pF