CK06BX224K
KEMETKEMET
CK06BX224K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK06BX224K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK06BX224K.pdf2.CK06BX224K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK06BX224K
Tau Wae CK06BX224K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81296 pcs Pepa Raraunga 1.CK06BX224K.pdf2.CK06BX224K.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK06