CK06BX105K
KEMETKEMET
CK06BX105K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK06BX105K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 50V BX RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK06BX105K.pdf2.CK06BX105K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK06BX105K
Tau Wae CK06BX105K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 50V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70386 pcs Pepa Raraunga 1.CK06BX105K.pdf2.CK06BX105K.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK06