CK06BX104K
KEMETKEMET
CK06BX104K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK06BX104K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK06BX104K
Tau Wae CK06BX104K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 176928 pcs Pepa Raraunga 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK06