CK05BX681K
KEMETKEMET
CK05BX681K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX681K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 200V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK05BX681K.pdf2.CK05BX681K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX681K
Tau Wae CK05BX681K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 200V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 203983 pcs Pepa Raraunga 1.CK05BX681K.pdf2.CK05BX681K.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05