CK05BX473K
KEMETKEMET
CK05BX473K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX473K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK05BX473K.pdf2.CK05BX473K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX473K
Tau Wae CK05BX473K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 173066 pcs Pepa Raraunga 1.CK05BX473K.pdf2.CK05BX473K.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1001-2023
1001-2023-MIL
C052K473K5X5CA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial Te kaha 0.047µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK05BX473K
CK05BX473K
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V 10% RADIAL