CK05BX392K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX392K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 100V BX RADIAL
Ngā Rauemi: CK05BX392K.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX392K
Tau Wae CK05BX392K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 100V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 146012 pcs Pepa Raraunga CK05BX392K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial
Te kaha 3900pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK05BX470K
CK05BX470K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 47PF 200V 10% RADIAL
I roto i te taonga: 170231 pcs
Tikiake: CK05BX470K.pdf
RFQ
CK05BX471K
CK05BX471K
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 200V 10% RADIAL