CK05BX181K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX181K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 200V BX RADIAL
Ngā Rauemi: CK05BX181K.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX181K
Tau Wae CK05BX181K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 200V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 59009 pcs Pepa Raraunga CK05BX181K.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa CK05BX181KKM
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial Te kaha 180pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK05BX221K
CK05BX221K
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 220PF 200V 10% RADIAL
I roto i te taonga: 106339 pcs
Tikiake: CK05BX221K.pdf
RFQ
CK05BX152K
CK05BX152K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 100V 10% RADIAL
I roto i te taonga: 206791 pcs
Tikiake: CK05BX152K.pdf
RFQ
CK05BX181K
CK05BX181K
Whakaahuatanga: CAP CER 180PF 200V 10% RADIAL
Tikiake: CK05BX181K.pdf
CK05BX151K
CK05BX151K
Whakaahuatanga: CAP CER 150PF 200V 10% RADIAL
Tikiake: CK05BX151K.pdf
CK05BX182K
CK05BX182K
Whakaahuatanga: CAP CER 1800PF 100V 10% RADIAL